Title
BAYİ GİRİŞİ
PDF Yazdır e-Posta

İş Olanakları

İnsan KaynaklarıAÇIK POZİSYONLAR
- Şuan Satış-Pazarlama Departmanı ,Satış Temsilciliği ve Müşteri İlişkileri Brimi için için açık pozisyon bulunmaktadır.Başvurularınızda hangi birim için başvuruda bulunduğunuzu lütfen belirtiniz.

1. İş Başvurusu:
Açık bulunan pozisyonlar için başvuruda bulunmak isteyen adaylar, web sitemizde bulunan iş başvuru formunu doldurabilirler.Veri bankamızda saklanacak olan başvurularınız açık pozisyon oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır Pozisyonlar için uygun görülen adaylar, sınav ve mülakat için davet edilirler.

2. İşe Alımlar:
Şirketimizde boş bir kadro oluştuğunda, öncelikle mevcut personelin uygunluğu ve talebi dikkate alınır. Eldeki başvurular, ilanlar, insan kaynakları danışmanlık firmaları ve web siteleri yardımıyla, aranan niteliklere uygun adaylar belirlenir.

Mülakat sonucunda adayın durumu olumlu ise, işe alımına karar verilen adaya, ücret teklifi ve şirketin tüm imkanları yazılı olarak sunulur.

3. Çalışma Şartları ve Sosyal Haklar:
Şirketimizin çalışma saatleri haftaiçi 08:00 - 18:30, cumartesi günü 08:30 - 18:00 arasıdır. Öğle tatili 12.00 - 13.00 arasındadır.
Ücretlendirme: Aylık ücretler, her ayın 1' i ile 10' u arası ödenir. Ücretlendirme, ünvan ve kadrolara göre belirlenmiş skalalar dahilinde yapılır. Ücret artışlarında, performans değerlendirme sonuçları da dikkate alınır.

4. Performans Yönetimi:
Şirketimizde her sene başında, şirket hedefleri doğrultusunda tüm personelin hedefi belirlenir. 6. ayda hedeflerin geldiği noktalar tespit edilerek, gerekiyorsa revizyonlar yapılır. Sene sonunda ise hedef ve yetkinlik değerlendirmeleri (yetkinlik 360 derece) yapılır. Yeni senenin hedefleri belirlenir.

5.Eğitim

Çalışanlarımız işe ilk girdiklerinde ORYANTASYON EĞİTİMLERİ,
Çalışma süreleri boyunca çeşitli TEKNİK EĞİTİMLER ile,
KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ alırlar.

 
News image

AHM NASIL ÇALIŞIR?

Yurtdışında çok uzun yıllardan beri devrede olan, ülkemizde... DEVAMINI OKU

News image

AHM RAPORLARI

Alarm Haber Alma Merkezi raporlarınızı sitemiz üzerinden... AHM RAPOR EKRANI

News image

KAMPANYALAR

* Simge Group kalitesi ile edinebileceğiniz hırsız... TÜM KAMPANYALAR

Simge Group

Simge Group
Simge Group

PENCEREYİ KAPAT